Frelance Grafik Web Tasarım Makaleler

Sosyal Medyanın Ticari Kullanımı

Sosyal Medyanın Ticari Kullanımı

Firmanız veya kurumunuz için en uygun sosyal medya tasarımlarını, ürün hizmet görsellerinizi de kullanarak yaptırmalısınız. Sosyal medya tasarımı içinde; facebook kapak tasarımı,

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyl Medya Tasarımı

Sosyal medya facebook tasarımı, facebook ağının bu kadar gelişmesiyle oluşmuş bir yapıdır. İlerleyen teknolojiyle birlikte, bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler hayatımızın bir parçası haline geldi.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı; pazarlama stratejileri içinde, bir firma, şirket veya kurumun potansiyel pazarı içinde gösterilen kısmıdır. kurumsal kimlik tasarımı firma için değişmeyecek ve tanıtım için gerekli olacak nitelikli elemanlardan biridir.

Web arayüz Tasarımı UX Deneyim

Web arayüz Tasarımı

Web arayüz tasarımları, internet üzerinde görünmenizi sağlayan sizi ve potansiyel müşterilerinizi internet üzerinde buluşturan sayfalardır. En iyi web arayüz tasarımları; müşterilerinizin aradığı şeyi tek sayfada bulmasını sağlar ve sizi, yaptığınız işi , kurumunuzu hatta ürün ve himetlerinizi tek sayfada anlatmayı başarır.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Yeni bir katalog tasarımı projesine başlarken ilk aşama proje hakkında sorular sorurak en doğru bilgiyi elde etmektir. Doğru verilerle müşteri odaklı ve kullanışlı bir katalog oluşturmak frelance grafikerin görevidir.

Katalog Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katalog Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir katalog tasarımı projesine başlarken ilk aşama proje hakkında sorular sorarak en doğru bilgiyi elde etmektir. Doğru verilerle müşteri odaklı ve kullanışlı bir katalog oluşturmak frelance grafikerin görevidir.Göz yorucu ve itici görünebilir.

Bu durumda grafik tasarımcının yapması gereken, müşterisinin yaptığı işi, hedef pazar kitlesini ve pazarladığı ürün

Freelance Web Tasarımcı Kime Denir?

Freelance Web Tasarımcı Kime Denir?

Freelance grafiker, Freelance web tasarımcı, bir şirkete bağlı olmadan serbest çalışan grafikerdir.

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, firmanızı, yaptığınız işi, ürün ve hizmetlerinizi temsil edecek kalitede bir logoya sahipseniz, akılda kalırsınız. Markanız rakiplerinden bir adım önde olur. Kolayca hatırlanır ve tanınırsınız. Önemli olan firmayı ve markayı en sadece ve hatırlanır şekilde tasarlamaktır.

Tasarımcılar için En iyi 10 Stock Fotoğraf Kaynağı

Tasarımcılar için En iyi 10 Stock Fotoğraf Kaynağı

8 yıldır profesyonel olarak grafiker olan biri olarak net söyleyebilirim ki yeteneğiniz, kod bilginiz, photoshop-indesign tasarım programı bilginiz ne olursa olsun, muhteşem bir tasarım yapsanızda kullandığınız fotoğraflar kaliteli olmazsa emekleriniz boşa gitmiş demektir.

Web Sitesi Yaptırmak

Web Sitesi Yaptırmak

Sektör ve yapılan iş farketmeksizin, kazanç elde etmek için, internet ortamında bulunmalısınız. Ancak bu şekilde ilerleyen teknolojiye ayak uydurabilir ve müşteri portfoyünüzü geliştirebilirisniz. Bunun için de en etkili yöntem bir web sitesi yaptırmak olacaktır.

Web Tasarım Süreci

Web Tasarım Süreci

Web tasarım, bir web sitesi oluşturma sürecinin tamamını kapsar.Biz sizler için bu sürecin tamamını yönetiyoruz. Bu aşamada sizden istediğimiz tek şey bize hayalinizdeki web sitenizi bize anlatmanız.

Banner Tasarımı

Web Sitesi Banner Tasarımı

Banner tasarımı web sitelerinde en önemli diyebileceğimiz alanlardır. Sitenin açılan ilk sayfasında önümüze çıkan alan banner alanıdır. Bu alan içerisinde, çoğunlukla ürün hizmet veya slogan yayınlanır. Reklam için banner alanı kullanımı, ziyaretçiye ilk bakışta doğru yerde olduğunu anlatmalıdır.

Sosyal Medya, Afiş, İlan, Broşür Tasarımı

Sosyal Medya, Afiş, İlan, Broşür Tasarımı

Sosyal Medya Tasarımı

Seo (Google'da bulunabilirlik) amaçlı web siteniz veya firmanızın reklamını yakip ettiğiniz, sosyal medya hesapları için çeşitli kapak, banner, slogan afiş, ilan tasarımları yapmaktayız. Teknolojinin ilerlemeşiyle, iletişim ağı şüphesiz internet ve bilgisayar oldu. Facebook, twitter, youtube gibi bir çok sosyal medya ağı gittikçe genişlemeye devam ediyor.

Kurumsal Kimlik / Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik / Logo Tasarımı

Kurumunuz, firmanız, şahıs şirketiniz, markanız veya bireysel hobi ve işleriniz için tamamen sizi anlatan bir logonuz olsun. Çok az görsel kullanılarak sadece sizi anlatan logolar tasarlıyoruz.

Logo tasarımı, sürecinde önemli olan logonun, bakınca sizi ve yaptığınız işi çağrıştırmasıdır. Üzerinde uzunca düşünmek ve düşüncelerini çizime dökebilmek için gerekli teknik tecrübeye sahip olmak gerekir.

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Responsive web siteleri, mobil uyumlu olarakta adlandırılabilir. Günümüz çağında teknoloji oldukça ilerledi. Masaüstü bilgisayarlar, kullanım alanlarındaki yerini laptop, notebook, tablet ve cep telefonlarına bıraktı.

Kartvizit Katalog Broşür Tasarımı

Kartvizit Katalog Broşür Tasarımı

Katalog, reklam ve ürün tanıtımı amacıyla kullanılan, geniş kapsamlı ve içireisinde ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü detayın bulunduğu kitapçıktır. Katalog, özellikle ürün ve hizmet tanıtımı için kullanılmaktadır. Hem kolay okunabilimesi hem de akılda kalıcı olması sebebiyle tercih edilebilir.

Freelance Grafik Tasarım

Freelance Grafik Tasarım

Freelance web tasarım hizmetinden faydalanarak, daha ekonomik koşullarda web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Herhangi bir ajans, kurum veya şirkete bağlı kalmadan bireysel çalışmalarla verilen web sitesi hizmeti freelance web tasarım, yine hiç bir kuruma bağlı kalmadan yapılan grafik çalışmalar ve projeler freelance grafik tasarım olarak adlandırılır.

Fotoğraf Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotoğraf Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

ÜRÜN FOTOĞRAFLARINIZ, FİRMA VİTRİNİNİZİN EN ÖNEMLİ AKSESUARIDIR.

İlerleyen teknoloji ile birlikte, her sektörde kaliteyi yakalamak, gittikçe zorlaşır hale geldi. Her şeyin iyisi değil en iyisini yakalamak zorundayız.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır?

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı hizmeti aldığınızda; broşür tasarımı, dosya tasarımı, kartvisit tasarımı gibi araçlar içinde bir görsele sahip olmuş olacaksınız.

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Başarılı, kaliteli sizi yansıtan bir logo tasarımı, iyi birdüşünce ve yaratılık gücü gerektirir. Öncelikli hedef firmanın ya da kurumun yaptığı işi anlamak ve kavramaktır. Bir işi, ürünü, hizmeti sadece bir karakter

Katalog Tasarımı Avantajları

Katalog Tasarımı Avantajları

Katalog Tasarımınız ile Portföyünüz Genişlesin

Katalog bir işletmenin veya kurumun, hizmet ya da ürünlerinin tanıtımını yapmak amacıyla kullandığı ürün ve bilgi içeriklerinin fazla olduğu detaylı bilgi içeren bir basılı yayın reklamıdır.

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı, kurumsal kimlik çalışması dahilinde yapılabileceği gibi,ihtiyaçlar doğrultusunda tek başına da tasarlanıp bastırılabilir. Tamamen özgün, firmanızı, ürününüzü yansıtan bir katalog içi n güvenilir adrestesiniz.

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya tasarımı, facebook twitter, instagram, gibi sosyal ağların bu kadar gelişmesiyle oluşan bir ihtiyaçtır. Kuşkusuz teknolojinin ilerlemesiyle cep telefonları

Freelance Web Arayüz Tasarım

Freelance Web Arayüz Tasarım

Freelance web arayüz tasarımcısı, grafik tasarım işini bir firma, kurum ya da kuruluşa bağlı kalmadan yapan kişidir. Kendi ofisinde ya da evinde bağımsız olarak kendi müşterilerine hizmet verir. Home ofis çalışma şekli de diyebileceğimiz bir

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp