Frelance Grafik Web Tasarım Makaleler

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya facebook tasarımı, facebook ağının bu kadar gelişmesiyle oluşmuş bir yapıdır. İlerleyen teknolojiyle birlikte, bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler hayatımızın bir parçası haline geldi.

Tabi ki bu durum hayatımızı kapsamışken ticari amaç güden kurum ve firmalar internet sektöründen fayda sağlamak isteyeceklerdir.
Facebook, twitter, instagram, linkedin

Katalog Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir katalog tasarımı projesine başlarken ilk aşama proje hakkında sorular sorarak en doğru bilgiyi elde etmektir. Doğru verilerle müşteri odaklı ve kullanışlı bir katalog oluşturmak frelance grafikerin görevidir.Göz yorucu ve itici görünebilir.

Bu durumda grafik tasarımcının yapması gereken, müşterisinin yaptığı işi, hedef pazar kitlesini ve pazarladığı ürün

Sosyal Medyanın Ticari Kullanımı

Firmanız veya kurumunuz için en uygun sosyal medya tasarımlarını, ürün hizmet görsellerinizi de kullanarak yaptırmalısınız. Sosyal medya tasarımı içinde; facebook kapak tasarımı, facebook

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı; pazarlama stratejileri içinde, bir firma, şirket veya kurumun potansiyel pazarı içinde gösterilen kısmıdır. kurumsal kimlik tasarımı firma için değişmeyecek ve tanıtım için gerekli olacak nitelikli elemanlardan biridir.

Logo Tasarımı

Logo tasarımı, firmanızı, yaptığınız işi, ürün ve hizmetlerinizi temsil edecek kalitede bir logoya sahipseniz, akılda kalırsınız. Markanız rakiplerinden bir adım önde olur. Kolayca hatırlanır ve tanınırsınız. Önemli olan firmayı ve markayı en sadece ve hatırlanır şekilde tasarlamaktır.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Yeni bir katalog tasarımı projesine başlarken ilk aşama proje hakkında sorular sorurak en doğru bilgiyi elde etmektir. Doğru verilerle müşteri odaklı ve kullanışlı bir katalog oluşturmak frelance grafikerin görevidir.