Frelance Grafik Web Tasarım Makaleler

Sosyal Medyanın Ticari Kullanımı

Sosyal Medyanın Ticari Kullanımı

Firmanız veya kurumunuz için en uygun sosyal medya tasarımlarını, ürün hizmet görsellerinizi de kullanarak yaptırmalısınız. Sosyal medya tasarımı içinde; facebook kapak tasarımı, facebook

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyl Medya Tasarımı

Sosyal medya facebook tasarımı, facebook ağının bu kadar gelişmesiyle oluşmuş bir yapıdır. İlerleyen teknolojiyle birlikte, bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler hayatımızın bir parçası haline geldi.

Tabi ki bu durum hayatımızı kapsamışken ticari amaç güden kurum ve firmalar internet sektöründen fayda sağlamak isteyeceklerdir.
Facebook, twitter, instagram, linkedin

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı; pazarlama stratejileri içinde, bir firma, şirket veya kurumun potansiyel pazarı içinde gösterilen kısmıdır. kurumsal kimlik tasarımı firma için değişmeyecek ve tanıtım için gerekli olacak nitelikli elemanlardan biridir.

Web arayüz Tasarımı UX Deneyim

Web arayüz Tasarımı

Web arayüz tasarımları, internet üzerinde görünmenizi sağlayan sizi ve potansiyel müşterilerinizi internet üzerinde buluşturan sayfalardır. En iyi web arayüz tasarımları; müşterilerinizin aradığı şeyi tek sayfada bulmasını sağlar ve sizi, yaptığınız işi , kurumunuzu hatta ürün ve himetlerinizi tek sayfada anlatmayı başarır.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır

Yeni bir katalog tasarımı projesine başlarken ilk aşama proje hakkında sorular sorurak en doğru bilgiyi elde etmektir. Doğru verilerle müşteri odaklı ve kullanışlı bir katalog oluşturmak frelance grafikerin görevidir.

Katalog Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Katalog Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir katalog tasarımı projesine başlarken ilk aşama proje hakkında sorular sorarak en doğru bilgiyi elde etmektir. Doğru verilerle müşteri odaklı ve kullanışlı bir katalog oluşturmak frelance grafikerin görevidir.Göz yorucu ve itici görünebilir.

Bu durumda grafik tasarımcının yapması gereken, müşterisinin yaptığı işi, hedef pazar kitlesini ve pazarladığı ürün

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp