Kurumsal Kimlik / Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik / Logo Tasarımı

Kurumunuz, firmanız, şahıs şirketiniz, markanız veya bireysel hobi ve işleriniz için tamamen sizi anlatan bir logonuz olsun. Çok az görsel kullanılarak sadece sizi anlatan logolar tasarlıyoruz.

Logo tasarımı, sürecinde önemli olan logonun, bakınca sizi ve yaptığınız işi çağrıştırmasıdır. Üzerinde uzunca düşünmek ve düşüncelerini çizime dökebilmek için gerekli teknik tecrübeye sahip olmak gerekir.

Logoda kullanılacak görseller, yazı stilleri, renkler sizin istekleriniz doğrultusunda sizi anlatmalıdır.Örneğin bir oyuncak firmasının logosunda daha çok göz alıcı ve farklı renkler kullanılırken, bir avukat, hastane veya doktorun logosunda daha sade ve net renkler kullanılmalıdır. Ya da bir güzellik firmasının logosunda daha estetik bir yazı stili kullanılırken, okul, dersane gibi kurumların logosunda daha resmi bir yazı stili kullanılmalıdır. Logo hazırlarken tüm bu ayrıntılara dikkat edilmelidir. Burada müşteri ile irtibat çok önemlidir. Logoyu yaptıran kişi veya kurumlardan doğru bilgiler alınmalı ve sektördeki yeri araştırılmalıdır. Logo tasarımı başlı başına uğraş ve zaman gerektiren bir iştir.

Sizler için gerekli araştırmaları sağlayarak en uygun logoyu tasarlamaktayım.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımı aşamasında firmanız veya bireysel işleriniz için logo tasarımız, afiş - ilan - reklam tasarımlarınızı yapıyoruz.

Firmanıza ait bir kimlik olmalı, sanal ortamdaki ziyaretçi veya müşteriliniz sizi sadece bu kimlikle tanıyabilir. Grafik çalışmalarda kullanılan renkler, yazı stilleri vb. çeşitli görseller sizin yaptığınız işi ve sizi yansıtmalı. Günümüz teknıloji çağında, artık internet ve bilgisayar toplumun vazgeçilmezleri arasına girdi. Böylece firmanızı ve yaptığınız işi internet ortamında web tasarımı yoluyla tanıtmanız vazgeçilmez oldu. Kurumsal kimlik tasarımı ile firmanızın kurumsallığını tescillerken, markanız veya kişisel işleriniz için hazırlayacağınız web sitesi size internet ortamında bir kapı açacaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp