Kartvizit Katalog Broşür Tasarımı

Kartvizit Katalog Broşür Tasarımı

Katalog, reklam ve ürün tanıtımı amacıyla kullanılan, geniş kapsamlı ve içireisinde ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü detayın bulunduğu kitapçıktır. Katalog, özellikle ürün ve hizmet tanıtımı için kullanılmaktadır. Hem kolay okunabilimesi hem de akılda kalıcı olması sebebiyle tercih edilebilir.

katalog tasarımıÜrünlerinizi göz alıcı şekilde ön plana çıkarmak, firmanızın kalitesini katalog üzerinde yansıtmak ilk hedef olmalıdır. Ürün fotoğrafı çekimi, imaj alımı, photoshop desteği ve çeşitli grafik çalışmalarla kataloglarızenginleştirmek ve kalite seviyesini arttırmak mümkündür.

Broşür Tasarımı

Broşürler katalaogların daha sade alanlarda kullanılması gerektiğinde ihtiyaç duyulacak reklam araçlarıdır. Broşür tek sayfalı veya katlanabilir 3-4 sayfalı olacak şekilde tasarlanabilir. Broşür tasarımı ürün ve hizmetleriniz için en kolay tanıtım aracıdır.

Broşür Kullanım Alanları

Öncelikli amaç, hedef pazarın belirlenmesidir. Sizinle ilgilenecek, dikkatini çekebileceğiniz, müşteri potansiyeli olan kitleye bu broşürleri dağıtabilir veya kolaylıkla ulaşabilecekleri toplu kullanım alanlarına bırakabilirsiniz. Siz müşteri aramadan, dikkat çekici broşür tasarımlarınız sayesinde, müşterileriniz sizi bulacaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp