Freelance Grafik Tasarım

Freelance Grafik Tasarım

Freelance web tasarım hizmetinden faydalanarak, daha ekonomik koşullarda web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Herhangi bir ajans, kurum veya şirkete bağlı kalmadan bireysel çalışmalarla verilen web sitesi hizmeti freelance web tasarım, yine hiç bir kuruma bağlı kalmadan yapılan grafik çalışmalar ve projeler freelance grafik tasarım olarak adlandırılır.

Freelance dediğimiz çalışma şekli öncelikle Avrupa'da yaygın olarak görülsede ülkemzde yavaş yavaş yer edinmeye başlamıştır. Home ofis veya freelance çalışan grafikerler ajanslarda olduğu gibi çok fazla gidere sahip değildirler. Evlerinde ya da özel olarak çalışmak için oluşturdukları ofislerinde çalışarak hizmet verirler. Bu sebeple kurulmuş bir şirketten daha ekonomik sonuçlar elde ederek müşterilerine de daha ekonomik bir fiyat karşılığında hizmet verebilirler.

Ucuz web sitesi yaptırmak istiyorsanız; freelance grafiker ile anlaşabilirsiniz. Tabi bu aşamada...grafikerin kalitesi, verdiği hizmet, güvenilirliği, revize anlaşma şartlarınız çok önemlidir. Freelance grafiker arasında karar vermke için öncelikle tüm seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz. Grafikerin ya da freelance web tasarımcının yaptığı işlere bakmanızda ve müşteri yorumlarını okumanızd her zaman fayda vardır. Kendilerinin kişisel web sitelerinden referanslarını inceleyerek grefiker hakkında fikir edinebilirsiniz.

Hizmet alacağınız grafikerin daha önce çalıştığı web veya reklam ajanslarıni inceleyebilirsiniz. Ayrıca kendiniz için istediğiniz web sitesi hakkında hizmet almak istediğiniz kişi ile görüşüp, ona örnek bir web sitesi gösterebilirsiniz. Bu itenin yapılıp yapılamayacağı ie ilgili hem kişinin referanslarından hem kendisinden detaylı bilgi edinmelisiniz.

Bir grafik tasarımcının, web tasarım yanında; grafik tasarım, logo tasarımı, katalog, broşür, kurumsal kimlik, afiş, branda gibi tüm reklam faaliyetleri alanında tecrübe sahibi olması da önemlidir.

Günümüz modern ve göz alıcı web sitesi trendlerine uygun bir web siteniz olsun istiyorsanız, bana ulaşabilir, referanslarımı isteyebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp