Web Tasarım Süreci

Web Tasarım Süreci

Web tasarım, bir web sitesi oluşturma sürecinin tamamını kapsar.Biz sizler için bu sürecin tamamını yönetiyoruz. Bu aşamada sizden istediğimiz tek şey bize hayalinizdeki web sitenizi bize anlatmanız.

Süreç boyunca hem ilerleyiş hem tasarım aşamasında sizleri bilgilendiriyoruz. Talebiniz doğrultusunda web arayüz tasarımında revizlerinizi yapıyır tekrar onayınıza sunuyoruz.Web tasarım süreci ve aşamaları

1.Domain alımı

Domain web siteniz için belirlediğiniz .com, .com.tr, .net vs. uzantılı isimdir. Domain için markanız, ticari ünvanınız veya iş sektörünüzle ilgili bir isim belirleyebilirsiniz. Domaini çeşitli web sitelerinizden kendi adınıza sizde satın alabilirsiniz veya bizde sizin için bu işlemi yapabiliriz. Ancak takip açısından domainin kendi üzerinize almanız gerektiğini bildirmekteyiz.

2.Döküman (içerik temini)

grafik tasarımBu aşama en önemli süreci kapsar. Web tasarımı kaç sayfadan oluşacak? Ana başlıklarınız, hizmetleriniz neler? Sektörünüz nedir? Sizin için en önemli ürün veya hizmetiniz nedir? Web sitenizde vurgulamak istediğiniz öge nedir? Gibi sorulara cevap arayarak sizin için en uygun web tasarım hizmetini sağlıyoruz.

İçerik, resim, grafik sayılarımızı netleştirdikten sonra bunların içini doldurmak için sizden kendinize özel yazılar yazmanızı isteyeceğiz. Bazen müşterilerimiz metin hazırlamak için vakit bulamıyor. Gerçekten uzun ve özen gerektiren bir süreç. Bu aşamada biz, her zaman size destek oluyoruz. Belirlediğimiz ana başlıklar üzerinden, çözüm ortaklarımız aracılığıyla gerekli dökümanları özgün olarak teslim alıyoruz. Web sitenizin Google'da bulunabilirliği için, sitede yayınlanan içeriklerin tamamı daha önce yayınlanmamış, özgün metinlerden oluşmalıdır.

3.Grafik Tasarım Çalışması

Size ait ürün veya hizmet resimleriyle veya sizin bizi yönlendirmelerinizle tamamaen yaratıcı size özel bir grafik çalışma yapıyoruz. Beğenmediğiniz veya değiştirmek istediğiniz her noktada revize hizmetimiz bulunmaktadır.

4.Web arayüz tasarımının yazılıma entegresi

Teknik altyapı ile hazırladığımız grafik tasarımı, internet üzerinde görüntülenebilir hale getirerek, tüm dökümanlarınızla birlikte web tasarım projemizi tamamlıyoruz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp